skip to Main Content
Logo-Brons-2021-Gelderland3
Logo-Brons-2021-Gelderland3

Groene dienstregeling

Museumstation Beekbergenvetrek 10:00
Station Apeldoorn
aankomst circa 10:25 *
Station Apeldoornvertrek circa 10:40
Museumstation Beekbergen
geen stop
Halte Immenbergweggeen stop
Station Loenengeen stop
Station Eerbeekaankomst circa 11:15 *
Station Eerbeek
vertrek circa 11:40
Station Loenen
geen stop
Halte Immenbergweg
geen stop
Museumstation Beekbergenaankomst 12:10 **
Museumstation Beekbergenvetrek 13:30
Halte Immenbergweggeen stop
Station Loenengeen stop
Station Eerbeekgeen stop
Station Dierenaankomst circa 14:20 *
Station Dierenvertrek circa 14:35 *
Station Eerbeekgeen stop
Station Loenengeen stop
Halte Immenbergweggeen stop
Museumstation Beekbergenaankomst 15:25 **

* Op het station is geen mogelijkheid tot in- en/of uitstappen (de stoomtrein zal hier gedurende een langere periode stilstaan om van rijrichting te wisselen)
** 45 minuten stop voor bezoek aan het Museumstoomdepot

Close search
Winkelmand
Back To Top