skip to Main Content
Logo-Brons-2021-Gelderland3
Logo-Brons-2021-Gelderland3

Groene dienstregeling

Museumstation Beekbergen vertrek 10:00
Station Apeldoorn
aankomst circa 10:25 *
Station Apeldoorn vertrek circa 10:40
Museumstation Beekbergen
geen stop
Halte Immenbergweg geen stop
Station Loenen geen stop
Station Eerbeek aankomst circa 11:15 *
Station Eerbeek
vertrek circa 11:40
Station Loenen
geen stop
Halte Immenbergweg
geen stop
Museumstation Beekbergen aankomst 12:10 **
Museumstation Beekbergen vetrek 13:30
Halte Immenbergweg geen stop
Station Loenen geen stop
Station Eerbeek geen stop
Station Dieren aankomst circa 14:20 *
Station Dieren vertrek circa 14:35 *
Station Eerbeek geen stop
Station Loenen geen stop
Halte Immenbergweg geen stop
Museumstation Beekbergen aankomst 15:25 **

* Op het station is geen mogelijkheid tot in- en/of uitstappen (de stoomtrein zal hier gedurende een langere periode stilstaan om van rijrichting te wisselen)
** 45 minuten stop voor bezoek aan het Museumstoomdepot

Close search
Winkelmand
Back To Top